دستگاه سینی دندانپزشکی

دستگاه سینی دندانپزشکی

سینی دندانپزشکی

شرکت یاراصنعت با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در راه اندازی دستگاه های ظروف یکبار مصرف PP (پلی پروپیلن) و PS (پلی استایرن) آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان (تلفنی و حضوری) در زمینه تهیه و تولید انواع دستگاه های تولید شانه میوه، دستگاه سینی نشا کشاورزی و دستگاه سینی دندانپزشکی پلاستیکی به مشتریان خود می باشد.
سینی های دندانپزشکی موجود در بازار اکثراً با دستگاه های PS تولید می شوند که در صورت سفارش مشتری می توان این محصولات را با دستگاه های PP نیز تولید نمود. عملکرد این دستگاه ها مشابه دستگاه های تولید شانه میوه، ظروف یکبار مصرف و سینی نشا می باشد. کلیه دستگاه های تولیدی شامل یک سال گارانتی و خدمات پشتیبانی می باشد.
همچنین این واحد با ارائه خدمات تخصصی من جمله تعمیرات، راه اندازی، پشتیبانی و آموزش کلیه دستگاه های مربوط به خطوط تولید ظروف یک بار مصرف فرمینگ و نیمه فرمینگ، انواع ورق سازها، دستگاه های تولید ظروف فومی یک بار مصرف، دستگاه های تولید شانه میوه، دستگاه سینی نشا کشاورزی و دستگاه سینی دندانپزشکی و … در خدمات مشتریان عزیز می باشد.
ضمناً این واحد با سابقه درخشان جهت صدور انواع دستگاه های تولیدی به کشورهای همسایه (آذربایجان، عراق، ترکیه و افغانستان و …) آماده عقد قرارداد با این کشورها می باشد. کلیه مراحل نصب، راه اندازی و آموزش در کشورهای مقصد بر عهده این شرکت می باشد.