دستگاه تولید شانه میوه

دستگاه تولید شانه میوه

شرکت یاراصنعت با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در راه اندازی دستگاه های ظروف یکبار مصرف PP (پلی پروپیلن) و PS (پلی استایرن) آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان (تلفنی و حضوری) در زمینه تهیه و تولید انواع دستگاه های یکبارمصرف، دستگاه تولید شانه میوه ، دستگاه تولید سینی نشا کشاورزی و دستگاه سینی دندانپزشکی پلاستیکی به مشتریان خود می باشد.
خطوط تولید بنابرسفارش مشتری و اندازه دستگاه می تواند تک ردیف و یا دوردیف باشد. شانه های میوه موجود در بازار اکثراً با دستگاه های PS تولید می شوند که در صورت سفارش مشتری می توان این محصولات را با دستگاه های PP نیز تولید نمود.
زمان تحویل یک دست قالب به سفارش مشتری همراه با دستگاه تحویل می گردد. تعداد ردیف و ابعاد قالب با توجه به اندازه دستگاه و سفارش مشتری تولید می شود. طبیعی است سفارش قالب های بیشتر در صورت نیاز میسر می باشد.
کلیه دستگاه های تولیدی شامل یک سال گارانتی و خدمات پشتیبانی می باشد.

دستگاه تولید شانه میوه

همچنین این واحد با ارائه خدمات تخصصی من جمله تعمیرات، راه اندازی، پشتیبانی و آموزش کلیه دستگاه های مربوط به خطوط تولید ظروف یک بار مصرف فرمینگ و نیمه فرمینگ، انواع ورق سازها، دستگاه های تولید ظروف فومی یک بار مصرف، دستگاه تولید شانه میوه، سینی نشا کشاورزی و سینی دندانپزشکی و … در خدمات شما عزیزان می باشد.
ضمناً این واحد با سابقه درخشان جهت صدور انواع دستگاه های تولیدی به کشورهای همسایه (آذربایجان، عراق، ترکیه و افغانستان و …) آماده عقد قرارداد با این کشورها می باشد. کلیه مراحل نصب، راه اندازی و آموزش در کشورهای مقصد بر عهده این شرکت می باشد.