خدمات این شرکت شامل خدمات نصب و راه اندازی خطوط تولید و خدمات تولید محصول می باشد

۱- نصب و راه اندازی خطوط تولید

تعمیر تزریق پلاستیک

نیروهای متخصص این مجموعه آماده ارائه کلیه خدمات تعمیر ، آموزش ، نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات تزریق پلاستیک ، بادی ، انواع دستگاه تولید لوله (برق ، پولیکا ، آبیاری قطره ای و خرطومی) ، انواع دستگاه تولید نایلون و نایکس، دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف ترموفرمینگ و نیمه فرمینگ ، دستگاه تولید لیوان و ظروف کاغذی، دستگاه تولید سینی نشا و سینی دندانپزشکی ، دستگاه تولید شانه میوه ، گرانول ساز و بادکن در سراسر کشور می باشد.
راه اندازی کلیه خطوط و ماشین آلات ایرانی، چینی و اروپایی و همچنین تهیه و راه اندازی لوازم جانبی از جمله چیلر ، کمپرسور ، گازگیر ، موادکش ، قالب پلاستیک ، آسیاب مواد از دیگر خدمات این گروه صنعتی می باشد.
ضمناً به دلیل استقبال کشورهای همسایه (به ویژه کشور آذربایجان به دلیل نزدیکی و همسایگی)، این شرکت آماده همکاری با این کشورها و ارسال نیروی متخصص جهت تعمیر ، آموزش ، نصب و راه اندازی خطوط تولید می باشد.

 

۲- تولید محصول

تولید و خدمات تزریق پلاستیک

گروه صنعتی یاراصنعت با بیش از یک دهه تجربه در تولید انواع قطعات پلاستیک از جمله قطعات خودرو، لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم آشپزخانه، قطعات بادی و … آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. این واحد با دارا بودن دستگاه های روز دنیا و کادری مجرب قادر به تولید قطعات با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.
واحد تولید این مجموعه با دارا بودن مجوز بهداشت آمادگی خود را جهت تولید تمامی قطعات بادی تا ۲۰ لیتر و تزریقی از ۲۰ گرم تا ۱۵۰۰ گرم، گازگیری مواد، میکسر رنگ برای تولید قطعات حساس صنعتی اعلام می دارد.
همچنین گروه قالبسازی و تست مجموعه آماده تولید قالب برای تمامی قطعات مشتریان می باشد. طراحی قالبها می تواند بر مبنای نمونه قطعه کار، عکس و یا نقشه قطعه و یا بر اساس ایده های شما صورت گیرد.
جهت مشاهده محصولات تولیدی این مجموعه کلیک کنید.